Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogászoknak mire fel jár...

A jogászoknak mire fel jár automatize doktorátus a diploma mellé?

Figyelt kérdés
Azt orvosokét még meg is értem, mert nehéz szakma. De pl. egy közgáz / ttk kar nehezebb, mint a jog.

2018. jan. 15. 22:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
23%
Rovid valasz: csak.
2018. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 Roflkopter ***** válasza:
37%
Közgáz nehezebb mint a jog? ez miben nyilvánul meg? Mi alapján állapítottad ezt meg? És remelem a TTK alatt nem társadalom tudományt értesz mert az már tényleg mindennek a legalja.
2018. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit sem megbántani, csak nem értem. Azt rendben lenne, ha osztatlan mesterképzés után még kijárjanak egy 3-4 éves doktori iskolát, mint a pl. a matematikusok.
2018. jan. 15. 22:59
 4/54 A kérdező kommentje:
Tanulnak pl. deriválást, lineáris interpolációt és még sorolhatnám? Az nem mindenkinek megy, a törvényeket pedig csak elég beseggelni....
2018. jan. 15. 23:01
 5/54 anonim ***** válasza:
40%

... foleg h. azok a torvenyek akar addigra is megvaltoznak, mire egyik evrol a masikra jut a jogaszhallgato...


ha ennyire konnyu, miert nem ugrasz neki es vegzed el?

2018. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Mert abszolút nem szeretem, nem izgat és meglepő dolgot fogok leírni: az összes adó - és eljárástörvény is változik, az sztv., áhsz, ávr, etc, etc, és még nekünk ott van a saját szakterületünk is. A jog csak arra való, hogy feltűnési viszketettségből valaki fitogtassa a neve előtt.
2018. jan. 15. 23:09
 7/54 Roflkopter ***** válasza:
59%
Most nem azért de a derivalason mit nem lehet beseggelni? Megtanulod azt a pár derivalasi szabályt meg az egyszerű függvények derivaltjait (gondolom kozgazon meg a hiperbolikuszokat sem kell tudni) és agyatlanul alkalmazod. Lineáris interpolacio...nem akarok én sem senkit lenézni de egy gyengeelméjű is tud pontokra görbét illeszteni
2018. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Mindegy, nem vitatkozom, nekem a nemzetközi számvitel is pofon egyszerű, ahogy kiveszem a szavaidból neked is. De! Pontosan az ilyen kis szerencsétlen jogásztan hallgató kiscsajok bukdácsoltak még a gimis matek esetében is. A gyerekem osztályába is jár egy jogásznő, de szegény még az élethez is buta, még egy fényképet is elkér, ahelyett, hogy netről leszedné... Google kinek a barátja? Hát, nem neki az biztos...., neki még a postai csekkbefizetés is ellenség. XD
2018. jan. 15. 23:18
 9/54 Roflkopter ***** válasza:
78%

A “pont ilyen kis szerencsétlen jogásztan hallgató kiscsaj” megjegyzéseddel ram céloztal? Mert akkor nagyon melle lőttél.


Azzal meg nem tudok mit kezdeni h van hülye jogász ismerősöd. Nyilván orvosokból is van hülye, kozgazdaszokbol is mégsem ezek az emberek minősítik a szakot vagy magát a szakmát.

2018. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
43%

A vak is látja,hogy te már eldöntötted mi az igazság,és leírtad a jogászokat.A gond ott kezdődik,hogy nem csak a jog,a közgáz is annyira felhígult,hogy tele van fitogtató macskajancsikkal az is,csak azt valamiért nem akarod észrevenni. Ha bemennék bármelyik közgáz épületbe,látnám ugyanazokat a senkiket,mint akiket máshol is.


Amit nem értek,hogy ha ekkora ász vagy,miért nem néztél utána interneten a kérdésnek? Mert én joghallgatóként 2 perc alatt megtalálom a választ,más kérdés,hogy nem mondom el. Tudod,google a barátod...


"De pl. egy közgáz / ttk kar nehezebb, mint a jog."


Pff..

2018. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!