Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félévkor hogy zajlik az...

Félévkor hogy zajlik az osztályozó vizsga? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 30%-tól van osztályozó vizsga viszont azt nem értem hogy ilyenkor ezt hogy számolják. Pl ha egy tantárgyból osztályozót kell tegyek akkor az évi összes óra számot nézik az adott tantárgyból (és hogy te abból hány órán nem voltál ott) vagy a fél évit, hogy össz. Hány óra volt belőle és azt nézik ilyenkor max óra számnak és ha annak meg van a 30%-a akkor kell írni? Előre is köszönöm ha valaki segit. Remélem érthetően fogalmaztam :D

2018. jan. 18. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Félévkor valószínűleg a féléves óraszámot tekintik az össz. óraszámnak. De nálunk félévkor nem szívóztak ezzel a tanárok, ha megvolt a "heti óraszám + 1, de minimum 3" jegyed.
2018. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!