Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én 16-éves fiú vagyok és...

Én 16-éves fiú vagyok és informatika szakon tanulok 10. ben ?

Figyelt kérdés
azért választottam ezt a szakot mivel ez tetszett, de nem akartam el menni szakközép iskolába mert nem voltam benne biztos, hogy ezt akarom és nem volt más választásom mert gimibe nem vettek volna fel és még mindig fogalmam sincs hogy mi a karok lenni vannak ötleteim de nem vagyok benne biztos, hogy abból a szakmából meg tudnék-e élni (masszőr) szerintetek mit kéne tennem?

2018. jan. 18. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Maradj a seggeden, az informatikából meg fogsz tudni élni ha jó is vagy benne meg érdekel is.
2018. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezd meg az érettségit! Ha még akkor is nagyon fog érdekelni a masszőr szakma, elvégezheted.
2018. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!