Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg kell lennie a kötelező 18...

Meg kell lennie a kötelező 18 kreditemnek ebben a félévben, ami szükséges, ahhoz hogy állami támogatott maradjak úgyis ha ki akarok iratkozni? Mert nem akarom, hogy ennek bármilyen anyagi vonzata legyen.

Figyelt kérdés
Állami támogatott vagyok egyetemen de másik egyetemere akarok menni más szakra.

2018. jan. 22. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Átsorolni nyáron fognak. Ha te a tavaszi félév végén/után kiiratkozol, akkor nem fognak átsorolni, nem kerülsz fizetősre. Nem lesz semmilyen következménye annak, mennyi kreditet végzel el. De ha nem iratkozol ki, és nincs elég kredited a két félév alatt, akkor ősztől fizetősre kerülsz.


Amúgy ha tudod, hogy biztosan kiiratkozol, miért pazarolsz még egy államis félévet? Mondjuk akkor éri csak meg, ha olyan tárgyakat veszel fel és végzel el ebben a félévben, amiket majd el tudsz fogadtatni a másik képzésen.

2018. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, úgy gondoltam, hogy már most kiiratkozok csak nem akartam, hogy kiderüljön így, hogy nem vizsgázom le fizetnem kell.

Köszi a válaszodat!

2018. jan. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!