Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem sikerül ennyire...

Csak nekem sikerül ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

A központi felvételiben a matek kb 12 pont ( nem tudom mi volt velem, olyan egyszerű feladatokat rontottam el hogy az valami...)

Viszont a magyar viszonylag jó lett. Kb 35 pont.

Összpont: 47..

Lehet esélyem hogy gimnáziumba felvegyenek?

Jó, mondjuk a tesóm az élő példa arra hogy ez semmit nem számít, mert összpontja 40 volt, felvették egy erős iskolába, 4,8-as átlag. Szóval lehet csak én parázom túl.

Ez a 47 pont kb mire elég?

Átlagom 4,5 lesz.

Így 4,5-s átlaggal, + ez a felvételivel együtt jó vagyok?



2018. jan. 22. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat en a varosunk egyik legerosebb gimijebe jarok, tavaly irtam ugye a kozpontit (86 lett), de van olyan osztalytarsam aki 29 ponttal belerult. Igen osszesen 29. Szoval ne izguld tul. Me mikor magadnak szamolod akkor ugyis szigorubb vagy, például resszamitasokra nemtudhatod mennyit fognak adni. En is tavaly a sajatomat kb 65-70re szamoltam es nem annyi lett szovsl nyugaaa. Meg alapbol ha ilyen mehez bolt akkor gofnolom mindenkinek rossz lett.
2018. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Remélem jó lesz minden :D

2018. jan. 22. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha okos, talpraesett gyerek vagy javaslom az AKG-t.

Csak ez nem egy állami suli, szóval gazdagok kell h legyetek.

Mert ha jól szerepelsz a szóbelin akkor 85.000-t kell fizess , de ha nem akkor kb ennek az 5-szörösér/hó

2018. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!