Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még egy EXCEL kérdés?

Még egy EXCEL kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amikor internetről próbáltam bemásolni egy excel munkalapot excelbe nem működött a SUM képletem. 0 volt az eredmény. Próbáltam az adatok szövegből oszlopot parancsot, de csak nem működik az összeadás.

Mi lehet a probléma?


2018. jan. 23. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Miután átmásoltam, próbáltam műveleteket végezni, de 0 lett az eredmény. Jó lenne, ha lenne megoldás a problémára, mert sok időt spórolok, ha nem kell számológéppel összeadnom a hosszú sorokat.
2018. jan. 23. 16:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak olyan karakterek a netes táblázatban, ami miatt a program nem tudja számként értelmezni az adatokat. Állítsd az adatformátumot számra! ha így sem jó, próbáld először szöveges állományba másolni a netes adatokat, akkor talán kiderül, valójában mik vannak a cellákban.
2018. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Átállítottam az adatformátumot számra, de úgy sem ment. Megpróbálom csütörtökön ezt, amit írtál. A számok excelben így jelennek meg: 123,222.678 szóval 3 tizedes is van bennük.
2018. jan. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!