Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vörösmartysok hány pontotok...

Vörösmartysok hány pontotok lett? (Bővebben alul és kérem csak olyan válaszoljon aki oda jár/járt vagy van valakije aki ott volt/van)

Figyelt kérdés
Hány pontos felvételivel hívtak be titeket a 8. kerületi Vörösmarty természettudományi tagozatra?Nekem 60 és 70 között lesz az írásbelim, kitűnő volt a 7. és a 8. félév is.Nagyon elrontottam a matekot, itthon eddig 85-90 pontot írtam végig, persze ez már mindegy :) Elit sulit is jelöltem, de azt hiszem azt már eldobhatom :( Szóbeli közepesen nehéz, könnyű vagy nagyon nehéz?(tudom persze ez ember függő is) Kérlek írjatok Vörösmartysok akár nekem privátba.Köszönöm:)

2018. jan. 24. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem annó 86 ponttal hívta be, akkor még csak a központit nézték. De nem volt nehéz, inkább csak beszélgettünk.
2018. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy tavaly 144 pont kellett a felvételhez szóbelivel együtt.
2018. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!