Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen külföldi üzletkö...

Érdemes ilyen külföldi üzletkötőnek el menni? (többi lent)

Figyelt kérdés
7-osztályos tanuló vagyok,átlagos tanulmányi eredményekkel.Matekból éppen hogy megkaptam a hármast töriből éppen hogy lecsúsztam az ötösről,fizikából hármas vagyok föcibő 4/5re állok a többi ötös.Mindíg is állatorvos akartam lenni,ez nálam nem csak egy gyerekkori álom volt,de megfordult a fejemben,hogy ilyen üzletasszony vonalon kéne mennem tovább.Ehez melyik tantárgyak a fontosak?Illetve mennyire keresett ez a szakma?Nehéz ilyesmi egyetemre bejutni?”üzleteléssel” kapcsolatos munkák között mik a lehetőségek?Jól lehet vele keresni?Tudnátok ajánlani olyan egyetemeket Magyarországon amik ehez kapcsolódnak?Illetve milyen szakosnak kéne lennem gimnáziumban,ha ez a pályát választanám?
2018. jan. 24. 19:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!