Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte pszichologiara ez eleg?

Elte pszichologiara ez eleg?

Figyelt kérdés

Tudom rettentoen nehez bekerulni...viszont en ugy erzem igazan szeretnem es nagyon sokat tanulok erte..szoval tenyleg minden tolem telhetot igyekszem megtenni

Emeltezni fogok magyarbol es igyekszem minel jobb jegy es erettsegi eredmenyeket elerni

Tovabba van ket nyelvvizsgam is

Szerintetek van eselyem? Felek,hogy nem lesz annyi pontom es sajnos a szuliem nem tudnak finanszirozni az onkoltseges format..Tervezem h dolgozni fogok egyetem mellett,hogy ne a szuleim fizessek majd a kolit,de ehhez az kell hogy egyaltalan felvegyenek

Szoval szerintetek osszejonne az a bizonyos pont,amit a felvi 435nek hirdet,bar en mar 449rol is hallottam


2018. jan. 25. 21:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De az egyik nyelvvizsgam angolbol van igy nincs ertelme abbol emeltezni,ezert csak magyarbol fogk akkor igy is jo?
2018. jan. 27. 22:58
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen elég lehet az emelt magyar - közép angol is, ha az angolt 90+-ra meg tudod írni, de én inkább az emelt magyar - emelt angolt ajánlanám, két emelttel jobbak az esélyeid szerintem :)

De ismerek olyat is, aki egy emelttel, és egy nagyon erős közép némettel jutott be, szóval semmi se lehetetlen.

2018. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a középfokú nyelvvizsga csak 28 plusz pont az emelt angol meg 50!
2018. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De melyik jobb? egy emelt 60-70szazalekos angol?

vagy egy 90szazalekos kozep?

es ha van angol nyelvvizsgam is meg emelt erettsegim is akkor az emelttel tobbet erek?

2018. jan. 28. 22:02
 15/15 anonim ***** válasza:
egy jó emelt, mindig többet ér. Azt te tudod h mennyire irod meg.. számolgasd ki az esélyeket és ird össze!
2018. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!