Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy az...

Volt már olyan, hogy az iskolában rátok szóltak, mert befestettétek a hajatokat?

Figyelt kérdés

Nem barnára vagy szőkére gondolok, hanem mondjuk vmi extrémebb színűre. Nekem most sötétszőke, az amúgy sötétbarna hajam, és ezüstösre, vagy egy paszteles narancssárga-rózsaszínre gondoltam.. Csak félek a suliban a tanárok egy rossz véleménnyel lesznek.

16/L



2018. jan. 26. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:
*a tanárok rossz véleménnyel lesznek.
2018. jan. 26. 12:16
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Tudod a polgárpukkasztás lényege, hogy a polgárpukkasztó egyéniségnek gondolja magát és túllép a pukkasztandó polgárok megítélésén. Ha te ezt nem tudod megtenni miért is akarsz hülyét csinálni magadból?
2018. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%

Ez a te hajad, nem az övék.

Semmi közük nincs hozzá, hogy milyenre fested.

Másrészt az egyesnek is igaza van.

2018. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így igaz a polgárpukkasztás a lényege . Mindig vannak olyan emberek akiket zavar , de ez van .

Nekem 8.-os korom óta acél szürke a hajam persze szoltak érte jó páran . Amugy alapbol nagyom világos szőke a hajam , de nekem baromira nem tetszik így lett acél szürke .

Igaz közép iskola pont erről szol merd magad adni és a saját stilusod élni .

2018. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!