Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mikor színeztétek/festettét...

Ti mikor színeztétek/festettétek be először a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem középhosszú és sötétszőke hajam van és már régóta be szeretném színezni ombre rózsaszínre, de anyukám nem engedi, még krepp papírral sem :/ Egyébként a sulink teljesen megengedi, elég sokmindenkinek színes a haja, az egyik osztálytársamnak is. 14L

2017. nov. 15. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen, először hajkrétával aztán rendes hajfestékkel. Addig színezővel se lehetett.
2017. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
16 évesen rendes festékkel.
2017. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
13-14 évesen, először maradt a hajam barna és vörös melírcsíkok kerültek bele aztán rá néhány hónappal az egész be lett festve vörösre. Nekem nem csináltak ebből nagy ügyet a szüleim, idővel úgyis kopik, lenő vagy ha nagyon rosszul sikerül néhány héten belül átfesthető. Suliban voltak tanárok akiknek nem tetszett, de szerencsére ez már áltsuli utolsó évében volt, gimiben meg nem volt annyira meghökkentő, hogy valaki festi a haját.
2017. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen szőkére, nekem se engedte anyu, de titokban megcsináltam. Utána vissza kellett festenem sötétbarnára, mert nem adott pénzt hogy festegessem a lenövést:D
2017. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
7 évesen... anyukám mondta hogy milyen jó lesz a melír, de csúnya lett utána befestette barnára :D... nekem anyukám pont az ellenkezője a tiednek
2017. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!