Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok kipróbálnátok egyszer,...

Lányok kipróbálnátok egyszer, hogy a hajatokat nagyon rövidre vagy kopaszra vágjátok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám. Sőt, azt is fogom tenni, mert valami iszonyú zavaró a mostani hosszú hajam. Sportoláskor, ha fúj a szél, olvasásnál, ha rúzs/szájfény van rajtam, szóval szinte mindig, mindenben. Egyáltalán nem praktikus számomra a hosszú haj, felkötni meg nem szeretem. Ezért fogom pár nap múlva lekapni, hiába mondják sokan, hogy milyen kár a hosszú, dús hajamért. Hát, én utálom :D
2017. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Én is most gondolkozom rajta hogy valami extrém rövid hajam legyen :D

jelenleg derékig érő és dús, és az iskolai székeken található csavarok nem nagyon kedvelik, ezért mindenképpen mennie kell :D

2017. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Én biztos, hogy nem! Általános iskolás korom óta növeszten a hajam, azóta csak pár centiket vág belőle a fodrász a töredezés miatt. Nekem jobban áll a hosszú haj (mellig érő, nem az a nagyon hosszú), jobban is szeretem és több frizurát lehet belőle csinálni.

Kopaszon nagyon hülyén néznék ki, de rövid hajjal is.

2017. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Volt 1-2 cmes hajam, praktikus volt
2017. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most növesztem picit, eddig pixie volt.

Nekem jól áll, szeretem.

2017. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem,semmi pénzért!

Nem azért növesztem hosszúra,h levágjam utána...

2017. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Engem pont pár napja gépelt le a férjem.
2017. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kicsi virike válasza:
100%
Én minden nyár végén itthon géppel le küldöm 3.cm.re!Ez 08-09.ok hó. Általában. És kB 6-7 hónap múlva már válig ér. Azért vágom le mert a sok szőkitéstől nagyon silány lesz a hajvégem. Így legalább erősödik,őszel és télen úgy is sapkát hordok. Csak az a baj az egészel hogy nekem göndör hajam van! Most úgy nézek ki ilyen kor mint Boniem:)
2017. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem (F) nagyon szexi az extra rövid vagy kopasz "frizura" lányokon, bátorítok mindenkit, hogy próbálja ki :)

1, 2: mit terveztek, nullással le az egészet? :)

2017. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is nagyon szeretném leszedni nagyon rövidre mert nagyon ki szeretném próbálni magam rövid hajjal. Eddig nem mertem bevállalni de majd mostanában.
2017. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!