Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Allamilag tamogatott felev?

Mayan125 kérdése:

Allamilag tamogatott felev?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek allami tamogatott felevekkel kapcsolatos kerdesemben: 2015-ben vegeztem egy szakon, ahol 6 allami osztondijas felevet hasznaltam fel, joval elotte egy masik szakon pedig 4 felev allamilag tamogatott felevet, mindkettot alapkezesben. Szeretnek jelentkezni most mesterkepzesre, de nem vagyok biztos benne, hogy egyaltalan jogosult vagyok-e meg allami osztondijra a kepzes teljes idejere (4 felev), es ha nem, akkor ez mit jelent? A kepzes masodik eveben atkerulnek koltsegteritesre? Elore is koszonom a segito valaszokat!

#egyetem #mesterképzés #képzés #állami #államiösztöndíjas #egyetemiképzés
2018. jan. 27. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól olvastam, 10 félév ment el eddig. Akkor az első éved ingyen lesz még, utána valószínűleg átraknak. Legalábbis nálam így volt, kaptam róla levelet is.
2018. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az elso írja. 2 feleved fizetos lesz.
2018. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!
2019. jan. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!