Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikából fogok szóbeli...

Informatikából fogok szóbeli érettségizni a Kormányhivatalban. Honnan szerezzem meg a tételeket?

Figyelt kérdés
Már nem járok iskolába, megvan az érettségim, csak informatikából megyek.
2018. jan. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem is hallottam. :D :D :D Kormányhivatalban érettségi? XDDD Szerintem Te valamit nagyon félre értelmeztél.

Maximum az van, hogy kormányhivatalon keresztül jelentkezel és majd ők kiutalnak egy iskolához.


Tételeket?

Szabályosan csak témaköröket kaphatnának a diákok, amit elérhetsz a neten...

Fix tételeket a tanárok adják ki(nem mindegyik), csak ez a bevált szokás, hogy ne legyen annyi bukás és jobb eredmények szülessenek.

Azért valljuk be könnyebb, Arany balladáiból készülni, mint az összes Aranyhoz kapcsolódó témakörből. :)


Ezeket úgy tudod megszerezni, hogy ha már tudod, hogy hol fogsz érettségizni, keresel valakit, aki odajár és megpróbálod elkérni a tétel címeket.


Azt megjegyezném, hogy a tanárhoz ilyennel ne is menj.. külsősök esetében nem adják oda.

2018. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegényt azért nem kell ennyire kinevetni...

Kormányhivatalban jeletnkeztél de majd kiutalnak egy suliba ahol az ottani diákokkal együtt érettségizel. A szóbeli tematika (témakörök nem tételek) fent van az oktatási hivatal honlapján az jó kezdőpont szerintem. Az alapján ha nem is akarod kidolgozni de neki tudsz indulni részletesebben. És az sem árt majd ha megtudod melyik suliba mész érettségizni, ott valami végzős diáktól kérsz egy kis segítséget vagy már végzett diáktól elkéred a tavalyiakat. Hajrá!

2018. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:D

Kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, tudom melyik iskolában lesz az érettségi. Ott azt mondták, hogy a szóbeli a kormányhivatalban lesz. :)

Köszi, akkor majd próbálok egy végzősnél érdeklődni. :)

2018. jan. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!