Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemet válasszam?...

Melyik egyetemet válasszam? METU, BGE, Corvinus, ELTECON

Figyelt kérdés
Gazdálkodás és menedzsment érdekelne. Nem tudok dönteni, de ha rangsort írnátok az is jó lenne.

2018. jan. 28. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
BME is szóba jöhet esetleg. Én oda jártam mérnöki szakra és szerintem színvonalasak a gazdasági targyaink.
2018. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én a Corvinust raknám az első helyre, aztán BGE, BME, ELTE

METU-t én nem jelölném meg, elég sok fenntartásom van vele

2018. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A rendes egyetemeket: ELTE, Corvinus, BME. Többit felejtsd el.
2018. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Bge-t felejtsd el, trágya hely lett.

Corvinus egyértelműen első, aztán BME-GTK. Biztosítéknak meg metu utolsó helyre.

2018. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltecon- on meg csak alkalmazott közgáz van.
2018. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Előző: az ELTE-n idéntől lesznek (üzleti) gazdasági alapszakok is. Nagy részt korábbi BME-s tanárokkal. A BME-n emiatt (is) kicsit bizonytalan a gazdasági szakok jövője, meg sosem volt az igazi. Műszaki képzésekben az igazi a BME.

Így szerintem a BME helyett most már az ELTE lesz a jobb döntés.

Corvinus legyen az első szerintem is, aztán ELTE, BGE/METU közül nem tudnék dönteni, pár éve egyértelműen BGE-t mondtam volna, de a METU erősen jön fel színvonalban (állítólag), a BGE meg tényleg elég gáz.

2018. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, de az Eltecon a társadalomtudományi kart takarja, azon belül az alkalmazott közgázt. Ott nincs gazdmen. Üzleti képzéseknek friss karja lesz.
2018. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!