Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 21 évesen érettségiztem le és...

21 évesen érettségiztem le és ballagtam, most 23 évesen sem tudim mi akarok lenni. Mit ajánlotok Okj vagy diploma irányában gondolkodjak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Azóta mit csinálsz? Hogy hogy nem jutott eszedbe 2 év alatt semmi? Szüleiddel üljetek össze és beszéljétek meg, valamit csak kitaláltok. bár gondolom ezen már túl vagy.


Egyébként hiába mondom én neked hogy mit csinálj, ha neked az úgysem tetszik. Max ötletet adhatok.


Szóval én ha a helyedben lennék, elvégeznék egy olyan okj-t ami hiányszakmának számít, és van is valamennyire kedvem hozzá, és ha jól kitanulod az adott szakmát akkor nagy eséllyel ha elvégezted a képzést szépen kereshetsz is vele pénzt.

2018. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
En anno úgy valasztottam ki mi érdekel hogy a felvin megneztem az összes szakot. Utána ki írtam az osszeset ami tetszik. Ez után pedig az összes kerettantervet megneztem es ezek alapjan kihuztam amihez olyan tárgy (pl nekem a matek) kell ami a nekem nem az erossegem. Figyelembe vettem a hogy hol lehet tanulni illetve elhelyezkedni vele mennyire lehetséges.
2018. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta gyárba nyomom 3 szakba
2018. jan. 31. 19:31
 4/4 anonim válasza:
Van valami ami érdekel?
2018. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!