Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályozó vizsga mennyiben...

Osztályozó vizsga mennyiben befolyásolja az előrehozott érettségit?

Figyelt kérdés

2es osztályozóval lehet érettségizni?

számít a továbbtanulási pontokba , ha rossz az osztályozóm?



2018. febr. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályozó vizsga jegye egyenértékű az évvégi osztályzattal.
2018. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne érettségizni, hiszen van évvégi jegyed. A továbbtanulási pontokba pedig nem feltétlenül számít bele az évvégi jegy.
2018. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Formálisan lehet, persze, de szerintem aki kettesre bír osztályozózni, az jobban tenné, ha nem tenne előrehozottat abból a tárgyból, hanem kihasználná a lehetőséget, hogy még ingyen tanulhat az iskolában.
2018. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem angolból osztályozót, amikor előrehozott érettségit írtam belőle, tehát nekem az osztályozós jegyem (két ötös szerencsére) lett a két angol évvégim. Tehát igen, számít, ahol nézik az angol évvégi jegyeidet. Lehet vele érettségizni, és ha úgy érzed tudnál is, akkor hajrá, bár én azt tanácsolnám, attól, hogy megva na jegyed ülj be szorgalmasan az órákra, mert a kettes az nem túl jó.
2018. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat. Persze, nem a 2es a cel , mint hogy erettseginel sem...
2018. febr. 4. 09:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi történik ha megbukok osztályozón?
2018. febr. 5. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Augusztusban javító vizsgázol! Teljesen érthetetlen, hogy mért akarsz osztályozóvizsgázni, ha a bukás fenyeget. Ha meg nem fenyeget, akkor minek kérdezed.
2018. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy fenyeget, de sosem tudni (az iskolám és a tanáraim eléggé ellenzik az előrehozottat, márpedig ők állítják össze az osztályozót, és hallottam már érdekes történeteket ezzel kapcsolatban).

Szimplán csak tudni akartam, hogy milyen lehetséges kimenetei lehetnek az egésznek...

2018. febr. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!