Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50-60 tétel hány nap alatt...

50-60 tétel hány nap alatt lehet megtanulni kényelmesen?

Figyelt kérdés
Még kb durván 3 hónapom van vizsgáig, legkésőbb mikor kezdjek el tnaulni, hogy kényelmes tempóban tudjak haladni és megis maradjon az anyag valamint ne menjen rá az egész napom a tanulásra?
2018. febr. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Most! És akkor lesz még időd a vázlataidat vizsga előtt 2-3 nappal átnézni.
2018. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 tétellel és egy-két kihagyott nappal számolva azt mondanám kb 1 hónap + ennyi tételnél legalább 1 hét a végén, ahol már csak átolvasnám mindegyik tételt, esetleg ha valamelyik nem megy, akkor azt 2-3 szór átolvasnám.
2018. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hónappal előtte bőven elég nekiállni, ha most nekiállsz megtanulni addig bőven el is felejted. :D De ha olyan tételek amiket könnyű tanulni , nagyjából képben vagy szerintem még egy 1 hónap se kell hozzá.
2018. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én márciustól fogok nekiülni komolyabban, addig "csak olvasgatom" őket.
2018. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom érettségi. Ki vannak dolgozva? Ha igen, akkor te dolgoztad ki őket?

Ha nincsenek kidolgozva akkor jobb már most nekiállni, mert hidd el, elmegy azzal is baromi sok idő.

Ha meg már szereztél valahonnan kidolgozott tételeket, akkor is számolj plusz időt, mert valószínűleg elég sok olyna lesz, amit nem fogsz teljesen érteni és/vagy újra kell írnod.

2018. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem érettségi, hanem szakmai vizsga és ki vannak dolgozva, habár nem én dolgoztam ki őket. Plusz időt mindenképp terveztem rá hagyni ugyanis sok és nehéz számolások is lesznek, mivel közgazdaságranról van szó. Azok alapján amit írtatok szerintme elgkésőbb jövőhónap elején vagy max közepén elkezdem
2018. febr. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!