Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dunaujvarosi Egyetem, Pannon...

Dunaujvarosi Egyetem, Pannon Egyetem Velemenyek? Gazdasag es menedzsment

Figyelt kérdés

Gazdasag es menedzsment erdekelne, elsokent a FOKSZ masod reszben az Alapszak

Kinek mi a velemenye?(Maga az intezmenyekrol,tanarok ilyesmik)

(Ilyen hogy sz*r stb, azt ne ide, konkret velemenyt kerek, erveket )


Melyiket lenne erdemesebb elso helyre rakni?


2018. febr. 7. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
PE-ről tudok írni, másik szakon voltam de sok tárgyam közös volt a gazdmenesekkel. A tanárok többsége segítőkész, jól tart órát, jó a légkör az egyetemen. Ha konkrét kérdésed van szívesen válaszolok, de csak így sok mindent nem tudok írni (látszik nem én szoktam nyílt napokon promózni :D). Abban nem tudok segíteni melyiket tedd előrébb, a Dunaújvárosi Egyetemről semmit nem tudok így passzolom, mindenesetre én szerettem a Pannonra járni, szerintem jó egyetem.
2018. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dunaújvárosi Egyetemre ne gyere, Ha bármiben segítséget akarsz kérni,akkor nem válaszolnak az emailjeidre, "hátat fordítanak" alapvető kérdésekben is. Az oktatók többsége politikus, akiknek az órái az ellenzék szitkozásáról,politikáról szólnak. Ha pedig nem politikus akkor anekdotázással tölti ki a tanórákat, utána pedig zh előtt 1 héttel lead valami más egyetemről lopott anyagot azt is hiányosan. Pannon Egyetem 1 helyre!!!!!! egy leendő due-s hallgató

egy due-s hallgató

2018. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző vagyok, bocs elírtam * egy jelenleg is due-s hallgató
2018. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!