Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy jelentkezzek ki egyetemről?

Hogy jelentkezzek ki egyetemről?

Figyelt kérdés
Már jo ideje nem járok be és másik egyetemre szeretnek beiratkozni,higy tegyem meg? A neptunban van egy olyan hogy kiiratkozas annyi eleg?
2018. febr. 7. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Melyik egyetem? Amúgy menj el a TO-ba és szüntesd meg a hallgatói jogviszonyodat. Szerintem erről valami nyilatkozatot kell kitölteni.
2018. febr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ugyan olyan szintű a két képzés és ugyan azon a területen van, akkor át tudsz iratkozni a kívánt egyetemedre.


Menj el a kívánt egyetemed tanulmányi irodájába és ott mond el a problémádat. Ott jobban fel tudnak világosítani, de most már csak a szeptembertől tudsz legközelebb oda járni.


A már elvégzett tantárgyaidat meg eltudod fogattatni.


Ehez tanulóijogviszonyban kell maradnod az egyetemeddel amíg át nem iratkozol. Plusz van 1-2 szabály, amiben nem vagyok biztos, ezért nem írom le.


Keresd fel az adott egyetemet és ők mindent elmondanak. Ez csak 1 email kérdése vagy egy telefon hívás. Hajrá ... hiszek benned.

2018. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelentkezhetek másik egyetemre addig amíg nem iratkoznak ki innen? Sajnos csak most értem haza külföldről és meg nem volt idom?
2018. febr. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!