Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Édekelne a Károly Gáspár...

Édekelne a Károly Gáspár Református Egyetemről a véleményetek. Tapasztalatok? (Ájk:jogasz képzes)

Figyelt kérdés
Érdekelne a társosági élet,tanárokról,vizsgákrol tapsztalat, mivel vidékről mennék oda fontos hogy könnyen tudjak ismerkedni.

2018. febr. 7. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Eloszor is tanuld meg helyesen irni az egyetem nevét, az elég fontos :DDDD
2018. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én általában nehezen tudok mindenhova beilleszkedni, de itt még nekem is ment, komoly kapcsolataim itt sincsenek de elvagyok sokakkal, jó a közösségi élet

A legtöbb tanárral én elégedett vagyok, ami a fő tárgyakat illeti (római jog, magyar és egyetemes állam és jogtortenet, illetve alkotmanyjog) szerintem teljesen jó tanárok vannak, a vizsgán is korrektek

Én a szabadon választható tárgyakat oktatókat is kedvelem, igazából az elhelyezkedésén kívül semmi rosszat nem tudok róla mondani

(ja és elsőéves vagyok)

2018. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!