Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hátrányban indulok államvizsgán?

Hátrányban indulok államvizsgán?

Figyelt kérdés

Csúsztam az egyetemen elég sokat.... :-) 9 éve járok

most államvizsgázok, azt írja mindenki, hogy a már egyszer megtanultakból kell vizsgázni, igen ám de amiből 6 éve vizsgáztam le arra nem emlékszek :-) Hiába tanultam, mert nem a tanterv szerint haladtam volt olyan, hogy X tárgyat abszolváltam nem vettem fel a ráépülőt csak 3 év múlva abból is levizsgáztam...stb tehát nem sorban haladtam...ez nem hátrány államvizsga tételeket tanulva?


2018. febr. 10. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiböl 9 éve vizsgáztál már lehet, hogy rég nem is azt tanitják.


Egyébként meg fogd fel ugy, mint egy uj tárgyat. Legtöbb esetben ugyis magolni kell, probáld meg, ami meg nem megy abbol menj el különtanárhoz, vagy keresd fel az egyetemi tanárodat, biztosan segit.

Nekem is lesz egy tárgyam, amiböl elméletet nem is tanultunk csak gyakorlatot, ugyhogy nullárol indulok. A másik tárgyamat meg lustaságbol nem tanultam meg, ugyhogy abbol is a nullárol indulok, ráadásul programozás, amit a gyakorlatban is tudni kell. Ugyhogy hajrá, szurkolok értünk! :D

2018. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom azért írtad ki ezt a kérdést, hogy kapj néhány biztató szót, hogy á ugyan semmi hátrányod sincsen.. De te is jól tudod, hogy minél tovább halaszt az ember, annál többet felejt úgyhogy hajrá.
2018. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igyekszek és én is szurkolok neked első!
2018. febr. 10. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Államvizsga?

Fix tételsor van... kidolgozod, megtanulod. Voálá meg is van.

2018. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!