Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány féléves az ELTE Bárczin...

Hány féléves az ELTE Bárczin a gyógypedagógia szak levelezőn?

Figyelt kérdés

Ha felnőtt fejjel belevágnék, és már van egy diplomám, akkor is 4 félév? Ilyenkor mi számít felvételi pontnak? Néztem a honlapon, hogy a diploma átlaga, stb., de őszintén szólva már olyan régen jártam felsőoktatásba, hogy a mai rendszert én már nem értem...

Tudom, felvi.hu, stb., de hálás lennék, ha valaki néhány mondatban összefoglalná, hogy induljak felnőttként neki.



2018. febr. 13. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, több diploma esetén a legjobb minősítésű eredményét kérd a felvételi pontszámításkor :)
2018. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves A323! Köszönöm szépen, írtam privátot, ha nem bánod. ...ha igen, akkor is írtam. :)
2018. febr. 15. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!