Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adhat ezért igazolatlant a...

Adhat ezért igazolatlant a tanárom?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szivat engem és az egyik(lány) osztálytársamat a tesitanár. Fociztunk, eleinte úgy beszéltük meg, hogy óra végéig játszunk tét nélkül. Egyszer csak kijelentette, hogy 10 perc múlva lefújja a játékot, és a vesztes csapatnak plusz munkát kell végeznie(nagy hátrányban voltunk). Vesztettünk, x guggolást kellett, tisztességesen csináltam. Egyikünk nem csinálta normálisan, mondta, hogy mindenki kezdje újra. Ezt még eljátszotta háromszor nevetve, pedig akkor már ő is jól csinálta. Kész voltam,, és befejeztem. Elkezdett velem kiabálni, mondtam neki, hogy kész vagyok, de nem számoltam az újrakezdéseket, mert én rendesen elvégeztem a feladatot. Megint kiabált egy sort, meguntam, otthagytam. 1 perccel később csengettek ki. Beírta az igazolatlant, utána odajött hozzám, hogy következő órán 45 percig büntetésből köredzést(nagyon megerőltető) kell csinálnom, s ezt minden órán eljátszhatjuk, amíg “le nem szállok a magas lóról”. Hozzátette, hogy azért is volt ez, mert nem csináltam órán semmit(ez nem igaz). Ismerősöm szerint ezért nem adhat igazolatlant, hanem egyest vagy szaktanárit. Ez igaz?

2018. febr. 13. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem adhat... szólj az ofődnek!
2018. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a többiek kiállnak melletted és az tényleg pár perc volt akkor NEM ADHAT igazolatlant, bármi egyéb járhat. De negyedóra ( max 20 perc ) hiányzás után lehet igazolatlant adni.

Persze ez nem jogosít fel arról, hogy kimenj mindig előbb, de ha ez a tanár ilyen akkor ismerik jól a kollégák. Ha meg nem, akkor most megfogják.


Rövid sztori:

Én minden tesi előtt hánytam szinte kilencedikben annyira ideges voltam, rám szállt a tanár, jogosan mondjuk, mert 115 kilóval nem úgy futottam le a távot ahogy az meg van írva. De első héten újra futtatta velem és mindenki mással a 12 perces coopert kétszer háromszor, mert én kettesre futottam. Nála meg nincs ilyen. Hármasra mindenki letudja. Gondolhatod mennyire megszeretett az osztály..

Szóval vannak olyanok akiknek nem a tanári az igazi testhezálló feladatuk lehet.



De azt kívánom, hogy sikerüljön rendbe rakni a dolgaitokat hajrá!!!

2018. márc. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!