Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a tanárom...

Mit tehetek ha a tanárom fenyeget mások előtt?

Figyelt kérdés
A tanárom rendszeresen szavakkal ordítva aláz engem! A minap is ez történt valanint megfenyegetett mindezt mások előtt és ez addig fajult hogy elsírtam magam! Mit tehetek ilyen esetben? Kihez fordulhatok segítségért? (Az igazgató nem segít)

2017. dec. 20. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit részletesebben is leírhatnád azt a fenyegetést!

Fenyegetés és fenyegetés között különbség van. Íme néhány példa.


1. változat: Ha továbbra is így tanulsz akkor meg fogsz bukni matekból.


2. változat: Ha nem fogod be a szádat az órán akkor agyonütlek.


3. változat: Megverlek és ... (itt mond a tanár valamilyen csúnyát)

2017. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Valóban jó lenne tudni a részleteket. Ha azzal "fenyeget", hogy meg fogsz bukni, ha így folytatod, az teljesen rendben van. Mondjuk nem ordítva. Ha azt mondja, hogy egyik nap suli után megvár, és pépesre ver, az viszont rendőrségi ügy.
2017. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ne írd ködösen a történteket hanem a lényeget pontosan tényszerűen gépeld be . Ekkor hathatós tanácsokat tudunk adni neked .
2017. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elnézést!

Szóval ő szerinte nagy az arcom és majd ő tesz arról hogy ez ne így legyen! Hogy én voltam már megverve(egy diaktarsam által) de ő elintézi hogy megint megleszek stb. Stb.! Mindezt egy olyan dolog miatt amire ő kényszeríteni akart( mások után szedjek szemetetet az udvaron, persze ezt is ordítva közölte) és én szimplán nemet mondtam! Nem az első ilyen eset két hete egy diáktársamat testileg bántalmazta ám ő nem tett feljelentést! Egyébként engem nem tanít csak szimplán utál, bármelyik engem tanító tanár közül nem tudnék olyat mondani akinek barmikor is "arcoskodtam" volna :)

2017. dec. 20. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azonnal szólj a szüleidnek, osztályfőnöknek...Ha nem történne változás akkor az igazgatónak, és legvégső esetben pedig a rendőrség következik. Nem értem, hogy az ilyen hogyan lehet tanár.
2017. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!