Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elhagytam a matekgyakokorló...

Elhagytam a matekgyakokorló lapom és a tanár emiatt kib*szott konkrét óráról és beírt egy igazolatlant (? )

Figyelt kérdés
Nincs már szülői igazolási lehetőség de ha ez az igazolatlan megmarad akkor az romtja a továbbtanulási lehetőségeimet(pont erről beszéltek nekünk nyíltnapon hogy ezt nagyon figyelik) mit tegyek?

2017. nov. 14. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Az egyetemen nem nézik a középiskolás igazolatlan óráidat.

Ha elhagytad akkor miért nem fotóztad le valamelyik osztálytársadét?

2017. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tanárt jelentsd mindenképp az iskolaigazgatónál. Visszaélt a hatalmi helyzetével.


Üdv, egy tanár.

2017. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ofő igazoltnak tekinti, ha valakit kiküldenek az óráról, mivel egy tanár NEM tehet ilyet, csak szaktanárit adhat, vagy elviheti az igazgatóhoz. Nem tudom nálatok, hogy van ez, de egy próbát megér.
2017. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

8.os vagyok

És maga a papír kellett volna

2017. nov. 14. 16:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Na a végén szóltam ofőmnek aki kiosztotta a matek tanarom (hupsz)
2017. nov. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!