Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetnék stewardess így?

Lehetnék stewardess így?

Figyelt kérdés

Van egy aprót tetoválás a bal csuklómon. Tudom, hogy nem szabad, de ha órát viselek akkor egyáltalán nem látszik.

164 cm vagyok. Angol és német B2 nemzetközileg elfogadott nyelvvizsgám van. Jelenleg 18 éves vagyok, ha nem vesznek fel az egyetemre akkor már szeptembertől keresnék ilyen tanfolyamot, ha igen akkor csak az egyetem elvégzése után.

Nagyon tetszik ez a szakma, mert szeretek idegen nyelven kommunikálni, és utazni. Bár nem tudom, hogy kezdő stewardess-ként mennyire lehetne bejárni a világot és megnézni egy egy várost.

Max 3-4 évet szeretnék így dolgozni.

De a fő kérdés még mindig az lenne, hogy ha órát viselek akkor probléma e a tetovalas?:)

Előre is köszönöm a válaszokat😊



2018. febr. 15. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindennek meg kell felelni. Vannak olyan légitársaságok ahol a magasságot is figyelembe veszik.

A tanfolyam előtt van több fordulós válogatás, sokan már ott kiesnek. Orvosi alkalmassági vizsgát szigorúan veszik, mindennek jónak kell lennie.

Úgyhogy nem egyszerű oda bejutni.

2018. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!