Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 tárgyból nem mentem el...

2 tárgyból nem mentem el vizsgázni és nincs beírva elégtelen, ez nem baj?

Figyelt kérdés

Idén 2 előadásból nem mentem el vizsgázni (egyikre mert a gyak részét buktam, ezáltal az EA-t is, a másikból nem volt időm), és nem is jelentkeztem egyikből se vizsgára. Most ugye már 1 hete elindult a szorgalmi időszak, és a leckekönyvemben látom, amikor az előző félévemet nézem, hogy erre a 2-re sárga felkiáltójel van beírva (Nincs érdemjegye megjegyzéssel).


Ez baj, vagy normális?

Gondolom ez miatt van, hogy a tanulmányi átlagok menüpont alatt arra a félévre csak a kreditindexemet/korrigált krediti.-t mutatja, hagyományos átlagot nem.



2018. febr. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mentél el vizsgázni, miért lenne elégtelen beírva? Technikailag nem buktál meg.
2018. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Még jó, hogy előadásból nem mentél el vizsgázni, mert ilyen nem is létezik. Másrészt, ha valamiből nem vizsgázol, akkor mi alapján kapnál értékelést?
2018. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, igazatok van, tényleg logikus, de inkább biztosra megyek.


2-es válaszoló: nem tudom, hogy van ez, de nálunk 1 tárgy gyakorlatból és előadásból áll, és a vizsgajegy a tárgy Előadás részéhez szokott lenni beírva, ezért fogalmaztam így.

2018. febr. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!