Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, akit szóbeli...

Van olyan, akit szóbeli nélkül felvettek az EJG-ba (Bp)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van rá esély, hogy nem kell valakinek szóbeliznie ha viszonylag erős felvételit írt?


Ha ilyen nincs, milyen egy szóbeli?



2018. febr. 16. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs.


(A továbbiakban a saját szóbelim alapján írom le az eseményeket)

A szóbelin ott van két tanár, az egyik x, a másik y tantárgyból felvételiztet (x≠y).

Behívnak, kapsz egy lapot rajta pár feladattal a választott tantárgyadból (példa feladatok vannak az oldalon), kapsz rá egy kis időt, aztán a megfelelő tanár magához hív és ott elmondod, mire/meddig jutottál. Ha még van idő, kapsz új feladatokat, de azokat már helyben oldod meg - (főként) a gondolkodásodra kíváncsiak.


Végül beszélgettek rólad a beküldött irományod alapján. Ezen már nem kell nagyon stresszelni.

Én elkezdtem ecsetelni hogy miért nem bírtam egy volt tanáromat, és volt bennem egy érzés, hogy ezt most nem nagyon kéne, de végül így is max pontos lett a dolog.

2018. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:) És te végül az Eötvösbe mentél?
2018. febr. 19. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Naná! :)

E5vös4ever!

2018. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!