Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunnál ha egy tárgyat fel...

Neptunnál ha egy tárgyat fel tudok venni az azt jelenti hogy nem ráépülős?

Figyelt kérdés
Nem sikerült egy tárgy, de engedi hogy felvegyem azt ami annak a folytatása. Ezt felvehetem akkor? Ha nem vehetném akkor nem is engedné, ugye?

2018. febr. 17. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor olyat is enged a neptun, amit nem kéne neki. Ha raepulos a targy (nézd meg tematikat stb.), akkor szerintem ne vedd fel, mert szar lesz, ha par het múlva, eseteleg vizsga elott levesznek a tárgyról.
2018. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hallgatóknál viszont látom hogy mások (akik szintén megbuktak) is felvették ezt is, meg a vizsgakurzust is, ezért gondoltam hogy akkor talán ugyanabban a félévben fel lehet venni mindkettőt, ha van aláírásom (?)
2018. febr. 17. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előkövetelménye a bukott targy az újnak?
2018. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a Neptun mit enged meg, az égvilágon nem jelent semmit:(
2018. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a neptun ráépülést soha nem vett figyelembe. aztán sokan pofára estek mikor kiderült, hogy nem vizsgázhatnak, mert nincs meg az előkövetelmény. nálunk ezt úgy oldották meg hogy ugyanabban a vizsgaidőszakban előbb az alaptárgyból vizsgáztak le, aztán a ráépülőből
2018. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk engedi felvenni, de a reg.hét után a to-sok lejelentkeztetik azokat akiknek nincs meg az előfeltétel.
2018. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!