Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet 90 feletti emeltet...

Hogy lehet 90 feletti emeltet írni?

Figyelt kérdés

Történelemből szeretnék 93-95% közötti emelt érettségit írni, tudom hogy a 4 történelem könyvet be kell nyalni, de mivel tudom biztosítani ezt az eredményt? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!

Ui.: 5 törim van 1 héten, plusz 4 fakultációra is bejárok, van 2 emeltes témakörös és feladatos könyvem is.



2018. febr. 18. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Más tárgy mert én kémiából és bioszból írtam 90 felettiket de ami nekem sokat segített, hogy végigoldottam az összes addigi feladatsort mert sokszor vannak hasonló kérdések, feladatok és a megoldókulcsból amúgy rengeteg olyan dolgot tudsz meg hogy mire járnak a pontok, miket hagysz ki stb. Én a közép törimet is úgy hoztam össze 99re hogy rengeteg hibára jöttem rá az esszékben pl sokszor kihagytam az ország megjelölést stb. amit a megoldókulcsban látod hogy büntetnek. Amúgy szerintem amiket írsz azoknak elégnek kell lennie, ha sokat gyakorolsz biztosan menni fog. Sok sikert :)
2018. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 90%feletti eredményhez szerencse is kell. Nekem pl azért lett csak 86% az emelt bioszom, mert volt benne egy olyan összetett grafikonos ábra, amit rosszul értelmeztem. Ezt mindíg bele kell kalkulálni az előzetes pontszámolásba, mert simán lehet, hogy lesz egy olyan feladat ami neked nem fekszik.
2018. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, hát akkor igyekszem es imadkozom egyben

Ezen múlik minden! :/

2018. febr. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!