Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen, kinek...

Mit tehetek ez ellen, kinek szóljak?

Figyelt kérdés

Van egy tucatnyi fiú az évfolyamon, akik első pillanattl kezdve azon vannak, hogy kikészítsenek.Szeptembertől mondják, hogy ugarjak ki az ablakon, meg ha megszólalok akkor engem senkise kérdezett. Meg mondjuk ahányszor csak meglátnak, büfögva ordítják a nevemet, eglsz iskola visszhangzik tőle, vagy éppen más képp, undorítóan.

Addig, amíg nem döftem bele egy tollat az egyiknek a kezébe, addig rugdisták a széket, amin ültem, Meg előttem tapsoltak, centiméterekre a szememtől.

Kiheh forduljak ezekkel a panaszokkal?



2018. febr. 21. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkhöz, osztályfőnökhöz, igazgatóhoz.
2018. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fordulj egy tanarhoz akiben megbizol es ugy gondolod hogy el tudna intezni a gondjaidat akar a gyerekeknel akar a szuleiknel. En osztalyomban is volt ilyen de mar megoldotta az ofő
2018. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!