Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti milyen füzetet használtok?

Ti milyen füzetet használtok?

Figyelt kérdés

Kémiára?

Mi négyzetrácsosat.Szerintem valami borzalmas,de pl.az évfolyamunkon van aki simát van aki vonalast használ,nekik nem szabják meg.A mi tanárunk viszont ragaszkodik ehhez.De könyörgöm!!!!

Fizikára?



2018. febr. 22. 11:36
 1/5 dq ***** válasza:
0%

Vonalasat? Fizikára? Ez komoly?


Régebben általában üreset, mostanában egyre gyakrabban négyzetrácsosat. (Csak matekom van, szóval arra.) 22/F

2018. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindrnre simát! Zavarnak a vonalak, szeretem átlátni a dolgokat. Tanárod, meg örúljön, hogy van füzeted! :D
2018. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vicces, de én is vonalas füzetet használtam kémiára egy időben. :D Szervetlen kémia volt, szóval annyira nem volt zavaró. Aztán tizedikben szervesre már négyzetrácsosat vittem, meg amikor kémia faktra kerültem, akkor is. Fizikára pedig amióta az eszemet tudom, négyzetrácsos füzetet használok. Most egyetemen is négyzetrácsos füzetet használok kémiára és biofizikára is.

Megjegyzem, én is a tanulóra bíznám a füzetválasztást... ő tudja, mire jegyzetel jobban, min igazodik ki jobban.

2018. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Négyzetrácsosat, mert kötelező. De vettem direkt olyat, aminek jó halványak a rácsai, így nem zavar és a tanár is boldog.
2018. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Nekem legjobban a trigonális tetszett volna, főleg szervesre, de jobb híján beértem egy simával.
2018. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!