Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek véleménye az iq...

Valakinek véleménye az iq factory nevű cégről? Tapasztalatok érdekelnének, főleg olyanoktól akik szakdolgozatot írattak velük.

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 22:12
1 2
 11/18 sellolany ***** válasza:
Nagy becsapás, angol céget tettek mögé, hogy ne tudd őket perelni, se semmilyen magyar hatósághoz fordulni. Úgy tűnnek el a pénzzel, ahogy akarnak.
2023. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11:

Mármint nem küldenek semmit? A pénz meg elteszik?

febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sellolany ***** válasza:

Gagyi, színvonaltalan írást kapsz, de mivel ők teljesítették, hogy megírták, nem adják vissza a pénzt.

Angliában bejegyzett cég, nem tudsz hova fordulni panasszal.

febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13:

Sok helyen pedig azt olvastam, hogy ki kell fogni.

Van amelyik író nagyon ügyes van amelyik nagyon béna, lutri...


De olvastam olyat is, hogy valakinek az egész ppt-t csinálta meg a védéshez és tökéletes lett, nem túl drágán, rövid határidővel.

Az azért nagy segítség, ha sos-ben kell

febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én írattam velük szakdolgozatot.


Megakadtam azután, hogy én is írtam minimálisan már valamit, de nem láttam a végét, nem éreztem úgy, hogy én képes vagyok az egészet kerek egészben megírni, úgy, hogy az megállja a helyét egyetemi szinten.


Először telefonon beszéltem velük, majd sokáig e-maileztem velük, mert én is óckodtam a dologtól, vagy, hogy nehogy beköpejenek az egyetemnek.


Kértem árajánlatot, amire egy irreálisan magas összeget adtak, kicsit felkaptam a vizet, úgyhogy visszaírtam nekik, hogy nekem az általuk ajánlott összegnek csak egy kisebb hányadáért éri meg.


Aztán úgy voltam, hogy ok, akkor hagyjuk. Erre visszaírtak, hogy egyeztettek a vezetőséggel és elfogadják az ajánlatomat! És megcsinálták annyiért!


Teljesen máshogy írták meg, mint ahogy én nekiálltam, de az övék jobb volt, úgyhogy azt használtam.


Aztán kicsit szégyelltem is magam, hogy sok munkát tettek bele én meg ilyen pofátlanul lealkudtam.


Teljesen korrektek! Akik fikázzák őket kizárt, hogy igénybe vették a szolgáltatásukat. Folyamatosan tudsz velük kommunikálni. Mindenben segítenek. Lehet alkudni!

febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem, hogy egy kisebb statisztikai részt (3-4) oldal mennyiért vállalnak. Írtak egy összeget, amire én írtam, hogy nekem az sok ennyi oldalért. Erre kaptam a választ, hogy köszönik a visszajelzésem. A jövőben, ha még szükségem lenne rájuk keressem őket stb.

Tehát fel sem merült az alku.

Lényegében azt írták, hogy ha soknak gondolom akkor ennyi.


Egyébként azt is olvastam, hogy ha jó írót fogsz ki szerencséd van, ha nem akkor nem.

febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne azt írd, hogy "nekem az sok ennyi oldalért", hanem azt, hogy "én X összegre gondoltam ezért" / "nekem X Ft-nál nem érne többet, ha ennyiben meg tudunk alkudni, akkor meg szeretnélek titeket bízni, ha nem akkor tárgytalan." így határozottan, amire ők is tudnak tovább reagálni elfogadjuk-kal vagy nem fogadjuk-kal el.
febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gondolom ír valamit, hogy akkor mennyi az összeg amit szánok rá, de csak annyit írt, hogy akkor köszönik a választ...
febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!