Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne időm dolgozni az egyetem...

Lenne időm dolgozni az egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Biológia alapszak,később molekuláris biológia mesterképzés. Lenne rá időm a tanulás mellett?

2018. febr. 24. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha életedben nem dolgoztál semmit, akkor nem hiszem. Az egyetem is nagy váltás szokott lenni az embereknek és a munka is. Ha gimiben is dolgoztál nyáron, akkor már nem vagy teljesen kezdő, és tudod, mit jelent fáradtnak lenni. Mondjuk akkor fel is tudnád mérni, hogy bírod-e. Én végig dolgoztam a gimit és az egyetem(ek)et is, kőkemény. Ha kitartó vagy, meg tudod csinálni, de nem sétagalopp. Azt javaslom, kezd el az egyetemet, nézd meg milyen, mennyire bírod és utána fel fogod tudni mérni az energiád és időd, hogy mi fér még bele és mi nem.
2018. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezek csak nappali képzésen vannak, és rengeteget kellene tanulnod. A jó álláshoz, nem elég a 3-as 4-es bizi, produkálni kell. Bár találhatsz magadnak valami munkát, az idő, a munka, a pihenés, és fáradság, meg a tanulásra szánt idő behatárolja nagyon a lehetőségedet. Én csináltam - tudom miről beszélek. Ha csak lehet, kerüld el!
2018. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2018. febr. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!