Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Arra, hogy értelmezzem az...

Arra, hogy értelmezzem az erkölcsi tudatosság szerepét a nemi párkapcsolatokban, mit írjak?

Figyelt kérdés
Etika érettségihez kellene

#érettségi #párkapcsolat #etika #erkölcsi tudatosság
2018. febr. 24. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Hát amit hallani akarnak az alapján, ami a tananyag...

Ezt csak az tudhatja, aki végighallgatta az órákat.

2018. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
... például van itt egy fogalom, az erkölcsi tudatosság. Gondolom, erről volt szó, hogy micsoda ez. Én nem tudom, mert nem voltam ott. Tehát ezt meg kéne tanulni, hogy ez micsoda.
2018. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kértem segítséget, mert nem tanították meg, valamint nem találok semmi konkrét információt a témával kapcsolatban
2018. febr. 24. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor szólj a tanárnak, hogy ez a téma még kimaradt, és vegyétek át!

Azt fogják számon kérni, amit ők akarnak hallani, nem azt, amit kitalálsz magadnak otthon...

2018. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5: Tudnék én rengeteg dolgot a témához, de az az ő iskolájába az ő tanárának nem fog megfelelni!
2018. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt fogják számon kérni ami az érettségi követelmény, a feladatom pedig otthoni kidolgozás
2018. febr. 24. 22:39
 7/8 anonim válasza:
100%
Nemi párkapcsolatok? Ergo szexkapcsolatok? Ugye nem? Komoly kapcsolatokban érthetik. Szetintem itt a monogámia mellett kéne érvelned, hogy az erkölcsösség nem a lehetőségek hiánya, hanem belső, zsigeri késztetés, elhívás a hűségre. Ez pedig tudatosság következménye és velejárója is egyben. Ezt fejtsd ki hosszan!
2018. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

“Tudnék én rengeteg dolgot a témához, de az az ő iskolájába az ő tanárának nem fog megfelelni!”

Nagyon örülnék ha megosztanád velem ezt a rengeteg dolgot!

2018. febr. 24. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!