Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaptam egy fizetési felszólítá...

Kaptam egy fizetési felszólítást a BGF-től, mert nem fizettem be az önköltséget, de én passzívon vagyok most! Akkor tárgytalan vagy mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Augusztus végéig kellett befizetni az önköltség első részét, de nem fizettem be, mert passziváltattam magam.. Ma kaptam fizetési felszólítást, hogy fizessem be..ilyenkor mivan?

2014. dec. 4. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi, írj nekik idézve a TVSZ-t, hogy nem vagy köteles fizetni, ha passzívon vagy.
2014. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na bementem ma, mert pont a közelben jártam, és elmondtam a problémámat. Mondták, hogy többen is kaptak ilyen levelet, akik passzívon vannak, valami rendszerhiba lehetett szerintem.. felírták a nevemet meg a neptun kódomat, és azt mondták, hogy nem kell aggódnom.
2014. dec. 4. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
(azért emeltem ki, mert kiváncsi vagyok, hogy más is kapott-e ilyen levelet)
2014. dec. 8. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mondták, hogy többen is kaptak ilyen levelet"

"kiváncsi vagyok, hogy más is kapott-e ilyen levelet"


? :(

2014. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kiváncsi vagyok, hogy innen a gyakorikérdésekről kapott-e más :D

Rajta kívül: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2014. dec. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!