Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek több diplomája és...

Akinek több diplomája és nyelvismerete van és a rokonainál tartja a markát az milyen általános megítélés alá esik?

Figyelt kérdés

Magyarul egy több diplomás, több nyelvvizsgás ember xar ember-e, ha a rokonaitól kéreget felnőtt létére?

Kinek mi erről a véleménye?

Terheli-e felelősség?

30-40 éves felnőtt emberről beszélve, nem friss diplomásról.



2018. febr. 26. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gazdag ember. Mikor az egyik rokonom kölcsön akart kérni 500e ft-ot megkérdeztem mira. Tvre nem adtam. Aztán engem elhordott mindennek a rokonság. Más családtag adott neki pénzt és azóta kergeti, hogy adja meg.

Önállóan gazdálkodó ember ne kérjen pénzt a rokonoktól. Menjen el több pénzért dolgozni, vagy marad a cofidis vagy a provident.

Annyi sztori van a gyakorin, hogy pár ezer forintot nem adnak meg pedig rokon volt a hitelfelvevő. Soha nem kérek pénzt rokontól és soha nem adnék rokonnak.

2018. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki eleteben adodhat nehez helyzet, ezert onmagaban nem itelnem el, adnek is rokonnak, ha nem hulyesegre kellene vagy rendszeresen. Ha csak megszorult valami varatlan dolog miatt, akkor adnek, ha tudnek.
2018. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!