Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia középszintű érettségi...

Biológia középszintű érettségire nehéz felkészülni? (4-es lenne a cél vagy 5-ös nem tudom)

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi alapod van.

Nekem nehéz volt.


Ajánlom a mozaikos könyveket illetve a Panemsulitól a Biológia középiskolásoknak, érettségizőknek c. könyvet

2018. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én végig kitünő voltam bioszból azért is választottam de most még is félek tőle
2018. febr. 28. 18:00
 3/5 anonim válasza:
100%
Tanuld meg a tételeket, meg gyakorolj érettségi feladatokat.
2018. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, tanuló vagy-e és most fogsz érettségizni vagy utólag akarsz-e ebből a tárgyból érettségizni. Ha az előbbi, akkor véleményem szerint lehetetlen, szerintem két és fél hónap nem elég az összefüggések átlátására. Persze, ez csak az én véleményem, ha motivált vagy, hajrá! Amit én is ajánlok: Mozaik 10-11-12, Juhász-Vargáné:Érettségi témakörök vázlata biológiából
2018. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tanuló vagy ez a 6 tárgyam :D
2018. febr. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!