Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázok, mert nem merek...

Puskázok, mert nem merek kockáztatni (? )

Figyelt kérdés
Na szóval. Az a helyzet, hogy kilencedikes vagyok és szinte minden dolgozatnál puskázok, mert félek, hogy esetleg rossz jegyet kapok. Szeptember október környékén egyáltalán nem puskáztam, úgy kaptam négyeseket leginkább, és novemberre teljesen rászoktam. Nagyon félek attól, hogy esetleg rossz jegyet kapok, mert nem jut eszembe vagy ilyesmi. Felelésnél viszont általában ötöst szoktam kapni. Érettségin lehet hogy így szívás lesz, de nem tudom mit csináljak, vagy hogy szokjak le. Töriből például szerdán írunk egy füzetnyi anyagból konkrétan. Persze, tanultam óráról órára,de totál elfelejtettem. Vagyis nem totál, a lényegesebb dolgokra természetesen emlékszem. Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Légyszi segítsetek. Köszönöm.
2018. márc. 1. 18:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy általánosban 1-2 négyesem volt évvégén, nem egy 0 elvárási szintű suliban, ha ez számítana, szóval azt mondani hogy hülye vagyok, nem lehet
2018. márc. 1. 18:02
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Ha jó így: puskázz tovább!

Ha nem jó: tanulj és ne puskázz!

Ha bizonytalan vagy: válassz ki egy dolgozatot próbaképpen, majd nézd meg mit tudsz nyújtani csak tanulással, puska nélkül!

2018. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

puskázás eddig tökéletesen bejött. Jóó, igaz hogy csalás, de azért jól esik amikor kiadják az ötös dolgozatot.

Megpróbálnám én, hogy tesztelem mire vagyok képes, csak ezzel az a baj hogy egy évben nincs 7 jegynél több jegyünk. itt van pl a töri. 4,1 körül van a jelenlegi átlagom. 4 jegyem van. és ha ez esetleg 3-as lenne, vagy rosszabb, akkor van a gáz. ugyan ez van irodalomból is. idegennyelvvel nincs problémám, jó a nyelvérzékem. matekon nem lehet mit puskázni, fizika kémia meg nem annyira számít, mert nem érettségizek belőle. Földrajzon eddig írtunk 3 nagyobb dolgozatot és "csak" 1-en puskáztam, de mind a 3 ötös lett

2018. márc. 1. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy kifogás az van, így marad a puskázás!
2018. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kifogás, csak totál kétségbe vagyok esve. Mert ugye érettségi és fuu. Vagy addigra összekapom magam, vagy nem tudoooom :(
2018. márc. 1. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Tanulj! Ne puskázz!

Jó érzés, hogy csalással kapsz jó jegyet?! Én inkàbb bevállaltam az 1est de nem 'villogtam' a kamu ötössel.

Amúgy meg ha lebuksz az elég gáz meg a tanárok se úgy fognak állni hozzád.

2018. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, de valahogy nem vagyok rá "képes". Villogásról szó sincs. Mintha megkönnyebbülés érne, vagy nem tudom leírni milyen érzés. Egyáltalán nem dicsekszek vele meg ordítom szét az osztályban :D

félek

2018. márc. 1. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Puskázz nyugodtan. Úgy se ér szart se amit tanítanak ebben a hulladék oktatási rendszerben.
2018. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oh :D hát az meglehet xd csak érettségi kell...:/
2018. márc. 1. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Na és? Ha úgyse veszik észre, akkor ott is puskázhatsz nyugodtan!
2018. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!