Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amikor dogát vagy tz-t írunk...

Amikor dogát vagy tz-t írunk és puskázok és észreveszi az egyik gyerek akkor szól a tanárnak. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
!!!LÉGYszíves a kérdésre válaszoljatok, aki azt írja hogy tanulj azt lepontozom!...
2010. szept. 4. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne puskázz, akkor nem veszi észre. És ne kezdjed helyből fenyegetőzéssel, ha válaszokat akarsz kapni, egyébként roppantul össze vagyok ijedve tőled.
2010. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk az ilyen kis árulkodós köcsögöket én sem bírom, nem tudom neki attól miért lesz jobb, ha téged lebuktat. Viszont ezzel nem tudsz mit kezdeni, te vagy az, aki megszegi a szabályt, ezt tényleg úgy tudod csak kivédeni, ha nem puskázol.

Amúgy meg anyádat pontozgasd, ha csak olyan válasz felel meg, ami neked tetszik.

2010. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Tanulj!!!


Na gyere mutasd ki a kemény!;)

2010. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Én pofán verném azt a bunkót aki beköpött!

Micsoda paraszt

2010. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy ilyen csaj, a kis piszok óra utána ment oda a tanárokhoz, és beköpött bárkit. Nem azért, mert ő tanult, hanem mert nem tanult és ahhoz is lusta volt, hogy puskát írjon.

A sors fintora, hogy érettségin megbukott, pedig ahhoz azért művészet kell. :D

Sok mindent nem tudsz csinálni, előbb-utóbb ő is kap egy pofont az élettől.

2010. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Énmeg felpontoztam mindenkit... nah tessék...


Egyébként meg mit érsz el azzal, ha puskázol? 5 percig se "tudod" az anyagot, érettségin úgy meghúznak, hogy öröm lesz nézni, és mehetsz a híd alá... Hülyék nem kellenek sehová...



Pontozz le... nagyon tud érdekelni...

2010. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

a szemét

legyél ügyesebb:D

2010. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

én is rohadtul utáltam a csalókat mindig is, nem fair dolog, azt meg nehezen viselem. Beköpni nem köptelek volna be, mert annyi fáradtságot nem értél volna, de meg lett volna a véleményem rólad. Szóval nem tudlak sajnálni.


Tanulj. Mást úgyse tehetsz.

2010. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm szépen a semmit érő válaszotokat életemben EGYSZER puskáztam és csak amiatt mert egyszer Véletlenül elfelejtettem tanulni..... nem pontozok le senkit, nem értek annyit
2010. szept. 5. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor írok...


Kaptam egy e-mailt (gondolom a kérdezőtől), amiben majomnak nevezett, és leírta, hogy ennyit érek, megfog bukni egyetemen, mert egyszer puskázott...


Megkérhetlek, hogy értelmezd a következő mondatot?


"Amikor dogát vagy tz-t írunk és puskázok és észreveszi az egyik gyerek akkor szól a tanárnak."


Én ebből azt vettem le, hogy Amikor csak dogát írsz, akkor puskázol, ugyanis SEHOVA nem írtad, hogy ez egyszer fordult elő... Az ilyen félreértések miatt, ami a TE hibád, kedves kérdező, én vagyok a majom...


Én is puskáztam... egyszer... németből, szódogánál... Meg is lett az eredménye, nem tudom az igék 4 alakját... Igaz, hogy az a dolgozat 5-ös lett, de most, szinte megszólalni se tudok németül...


Csak segíteni akartunk, de bocsi, ha zokon vetted. Nem akarlak sértegetni, nem ismerlek, nincs hozzá jogom... De mégis, egy kicsit nézz magadba ;) Ha nagy a rumli, rakj rendet :D

Tegnapi 22:19-es voltam

2010. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!