Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rossz ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet egy meglévő barátságot párkapcsolat irányába vinni?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve ismerjük egymást, és tényleg jó barátok is lettünk. Viszont manapság nem tudok rá közömbösen gondolni, és úgy gondolom hogy neki is vannak hasonló gondoltai. csak egy példa ami megint annak az irányába viszi a gondolkodásom hogy lehet hogy őneki is vannak ilyen gondolatai: közelmúltban akaratomon kivül rosszat tettem vele. bocsánatot kértem tőle stb, és (mivel olyan mértékű volt a dolog hogy simán jogos hogy nem áll velem szóba, na meg el is küldött a kukiba) próbáltam én se keresni, feltételezve hogy nem kiváncsi rám többé. Ennek ellenére mégis ő kezdeményezett, keresett meg, sőt még találkoztunk is azóta többször is ahol mindig jól is éreztük magunkat. vajon magamnak próbálom bebeszélni hogy tényleg van valami vagy tényleg van valóságalapja a gondolkodásomnak! elsősorban hölgyek válaszát kérném, hisz ők tudnak női szemmel gondolkodni...:)
2011. okt. 1. 17:24
 1/6 A kérdező kommentje:
23/f, ezt kihagytam, sorry :)
2011. okt. 1. 17:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hm, hát én hölgy nem vagyok, bocs, max kislány, de én csak annyit tudok mondani, hogy ha felkeresett, miután összevesztetek, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy beléd lenne zúgva. az esély meg van rá, de kicsi. nálam ha valaki haver, az haver is marad. pl. most is van egy srác, akivel már lassan egy éve tök jóba vagyunk, majdnem minden reggel beszélgetünk a sulifolyosón, de el se tudom képzelni, hogy vele járjak.
2011. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem ha olyan jeleket tesz feléd azt észre veszed :) ezen nem igazán van mit bebeszélni magadnak :)

Viszont! én személy szerint nem tartom jó ötletnek ha valaki a barátjával jön össze. nekem volt olyan hogy hosszú ismeretség után össze jöttünk meg minden szétmentünk azóta nem is beszélünk, mert a barátság nem maradt meg :( de hallottam olyat is hogy legjobb barátok voltak össze jöttek most házasok és gyerek van :)

ezt megkell tapasztalni, sajna ahány ember annyi gondolkodás. de azt tom h én mégegyszer nem jönnék össze baráttal :)


L21

2011. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 simizucyka válasza:
Valóban megvan a kellő kockázata a dolognak.De meddig tudsz neki egy puszit, adni úgy, hogy ne a torkodban dobogjona szived?A nők érzik ezt.Ha rémesen jó barátok vagytok az lehet kapcsolat után megromlik, de viszont ha úgy érzed nem éppen csak arról beszél neked melyik srácc tetszik neki érdemes fontolóra venni a tiszta lappal játszást.Ez nagy mértékben függ a részletektől:)Amit gondolom nem szeretnél bárkivel megosztani..
2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megkeresett, miután összevesztetek, akkor vagy nagyon sokra becsüli a barátságotokat, vagy tetszel neki. Mindkét esetben nagyon erősen kötődik hozzád (szerintem). Legyél óvatos, ha esetleg ő nem érez többet barátságnál, akkor egy szerelmi vallomás nagyon könnyen tönkreteheti a kapcsolatotokat. Remélem segítettem! L
2012. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradjon barátság
2017. szept. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!