Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Fiam tavaly végzett gimnáziumban. Megvan a bizonyítványa a befejezett 4 évről. Az érettségit azonban csak félig csinálta meg, szóbelire nem ment el, így az egész érvénytelen neki. Senki nem értette miért. Jó tanuló volt, az írásbelik is jól sikerültek neki. Én szeretném ha az idén megcsinálná. Szóban hajlandó is rá, mondja Ő is fontosnak tartja stb. Viszont úgy látom nem sokat tesz érte. Állítja amikor a szobájában van szokott tanulni. Matekra (ami szerintem a legfontosabb lenne)még nem szánt időt. Azt mondja nem felejtette még el. Én ettől "tök ideg" vagyok, szerintem egy év kihagyás után igenis felejt az ember. Szeretném ha elmenne korrepetáló tanárhoz.Mi a véleményetek erről az egészről? Lehet le sem akar érettségizni? Ha igen, vajon így sikerülhet neki? Én hogyan viszonyuljak ehhez az egészhez, hagyjam, végül is felnőtt fiatal (jelenleg 4 órában dolgozik)Ő tudja hogyan rontja el az életét vagy noszogassam, érveljek, már százszor megbeszéltem vele mégsem változtat a hozzáállásán. Várom a véleményeiteket, köszönöm előre is.
2018. márc. 1. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom nem azért neveltél fel egy gyereket, hogy aztán végignézd, ahogy tönkremegy. Ennyi erővel ki is dobhatnád az utcára, mert már felnőtt. A beszélgetés meg csodákra képes. Csak ne 5 percig tartson és ne csak holnap este.
2018. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!