Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok CNC-gépkezelő...

Nem akarok CNC-gépkezelő tanfolyamra menni, kötelezhet rá a munkaügyi központ?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem ,és érzékem sincs hozzá,és annak ellenére,hogy rengeteg egészségügyi problémám van,mégis "átmentem" az alkalmasságin.Azért pont CNC-gépkezelő,mert a többi eleve nem jöhetett számításba.Ez maradt.A tanfolyam kezdését meg épp nyár közepére időzítették.Fogalmam sincs róla hogy tudom végigcsinálni:s
2010. jún. 9. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
kötelezhet rá, ha pénzt akarsz tőlük...amúgy örülj neki, ez egy jó szakma
2010. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már balek. Bárcsak én mehetnék ilyen kedvezően el egy ilyen szakmát tanulni!!!!!!!!

Itthon kb 200.000-250.000ft a kereset, külföldön 400.000-450.000 ft is összejöhet!

Ne legyél már lúzer!

Tudod egyáltalán mit csinálnak a CNC-sek ?

2010. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19:36 azért ne fess rózsaszín ködöt a párom szakmunkás bizonyítvánnyal, gépi forgácsolóként, több éves szakmai tapasztalattal nettó 115-t keres, igaz vidéken vagyunk...nem mellesleg 25-30 kg-os darabokat emelget kézzel, mert a darusvizsgát még mindig nem tehette le a cégnél...de munkalehetőség az tényleg akad és a profikat szívesen várják külföldön is
2010. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Tudom,és épp ezért nem hiszem,hogy menne,mert nem vagyok egy műszaki szaki.(művészi beállítottságú emberke vagyok inkább)Más tanfolyam jobban érdekelt volna,de azok közül nem mehettem egyikre sem.

Na és ha nem tudom végigcsinálni,akkor meg fizethetem vissza a tanfolyam összegét,ami több százezer lehet kb,vagy több.

2010. jún. 9. 19:49
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, nehogy több lábon állj, ebben a nyugodt, kiszámítható világban. Inkább panaszkodj, hogy kevés a segély, hátha megduplázzák neked, sőt, talán még Párizsba is elküldenek, valami "művészlélek-találkozóra.
2010. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az jó lenne,de nem igazán szeretem Párizs-t.
2010. jún. 9. 20:00
 7/25 anonim ***** válasza:
totál egyetértek az utolaóval
2010. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*utolsóval
2010. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19:47 a gépi forgácsoló az nem ugyanaz minta cnc!!!
2010. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én meg az olyan embereket szeretem, akik nem csak otthon ülnek és sírnak, hogy nincs munka, nincs segély, hanem tesznek is valamit érte.
2010. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!