Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok CNC-gépkezelő...

Nem akarok CNC-gépkezelő tanfolyamra menni, kötelezhet rá a munkaügyi központ?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem ,és érzékem sincs hozzá,és annak ellenére,hogy rengeteg egészségügyi problémám van,mégis "átmentem" az alkalmasságin.Azért pont CNC-gépkezelő,mert a többi eleve nem jöhetett számításba.Ez maradt.A tanfolyam kezdését meg épp nyár közepére időzítették.Fogalmam sincs róla hogy tudom végigcsinálni:s
2010. jún. 9. 19:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
ne menny: dögölj éhen
2010. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%

20:22 YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

2010. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,ennyi válaszra nem is számítottam!

Úgy látszik csak olyan kérdést érdemes kiírni,ami valamilyen szinten provokatív.Valóban provokatívra akartam egy kicsit,de a rosszindulatú válaszok nem érdekelnek.Elengedem a fülem mellett.Aki nem tudja más helyzetét átérezni,az inkább ne is adjon tanácsokat!

2010. jún. 9. 20:26
 24/25 anonim ***** válasza:
ne menj, magyarországon nem lehet vele elhelyezkedni,külfölde meg tapasztalatot várnak. a párom kiváló eredménnyel végete el a sulit és nem tud vele elhelyezkedni.már nem hiányszakma. legalább olyanok írnának akik tapasztaltak a dologban. nekünk is "álomjövedelmet ígértek" meg könnyű elhelyezkedést. semmi sem igaz belőle.inkább várj,ne et a szakmát csináld.használd ki hogy 1 szakmát támogat a munkaügy,olyat végezz ami érdekel.még ha később is tudod elvégezni
2010. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
70%
úgy van várj addig meg lopd csak az állam pénzét
2010. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!