Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskola az ilyen?...

Milyen iskola az ilyen? Minden iskolában ezt csinálják?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki az osztálytársam is. Egy fiút átraktak a mi osztályunkba, aki folyamatosan terrorizálja az említett lányt. A lány karja tele van lila foltokkal, mert a fiú hozzávág dolgokat, és ütögeti, sőt volt rá példa, hogy meg is harapta. Ma az egyik szünetben felmentünk az igazgatóhoz, mert rábeszéltem a lányt, erre az igazgató közölte velünk, hogy ezzel nem kezd semmit, hanem hétfőn írásban adjuk oda a panaszunkat. Normális ez, vagy jogosan háborodtam fel ezen?
2018. márc. 10. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős az eset, van ilyen. Gondolom nálatok is ugyanaz a helyzet: Az igazgató nem tud mit tenni a gyerekkel, ha átrakja másik osztályba, akkor ott lesz vele probléma, a suliból kirúgni nem tudja, a szülőkkel hiába beszél, nem íratják át máshová...
2018. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozzánk is úgy rakták át, hogy probléma volt vele az előző osztályában. Már fegyelmije is volt. Miért nem tesznek mégsem semmit? Hétfőn ugyanúgy bántani fogja a lányt.
2018. márc. 10. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, sajnos nincs jogi hátterük, hogy fellépjenek a renitensekkel, így nektek kellene összefogni az osztállyal és kiutálni, ellehetetleníteni az erőszakoskodót valahogy, mert különben a helyzet egyre rosszabb lesz!


Ne hagyjátok magatokat, fogjatok össze!!

2018. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és igen: jogosan háborodtál fel, mert ebben az országban csak a bűnözőknek vannak jogaik és ez felháborító....!


A helyzetet nektek kell megoldanotok valahogy, ne tűrjétek el a terrort!

2018. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De senki nem mer tenni ellene. Inkább a fiú oldalán vannak, és zaklatják a lányt. Gyakorlatilag hárman vagyunk lányok akik nem utálkoznak rajta, és próbálják támogatni.
2018. márc. 10. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is átestem ugyanezen: se a tanár sem az igazgató nem tett semmit, simán hagyták és senki sem védett meg!!!


Ma már tudom, hogy nekem kellett volna cselekednem és egészen máshogy alakult volna most az életem, ha szembeszállok velük és nem tűrök el mindent némán.


Az ilyen dolgok egy életre nyomot hagynak az emberben, nem szabad szó nélkül, tettek nélkül elviselni mindent!


Én a mai eszemmel simán nekimennék és nem érdekelne, ha én kapok fegyelmit, de legalább kiállnék magamért.


Az ilyenek csak még jobban vérszemet kapnak, ha azt látják valakin, hogy igen, ez terrorizálható....


És a helyzet csak még rosszabb lesz!

2018. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hárman lányok kapjátok el, amikor egyedül van... :D
2018. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha meg nem vagytok 18 evesek, irany a csaladvedelmi kozpont, de akar a rendorsegen is lehet latlelettel feljelentest tenni. Ez bantalmazas, aminek komoly kovetkezmenyei vannak az elkovetore nezve. Nem szabad hagyni, es ne feljetek!
2018. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!