Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt hiszem jövőre Kölcseys...

Azt hiszem jövőre Kölcseys leszek. Valaki mesélne róla részletesebben?

Figyelt kérdés
Érdekel a közösség,a programok és a francia oktatás,mert kéttanos leszek.Mennyire jó a hangulat? Van gólya tábor??Ha van akkor az milyen?Gyakorlatilag minden érdekel:)

2018. márc. 14. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit korai azt gondolnod, hogy tutira a Kölcseybe fogsz járni. Addig írnod kell egy jó (75 pont körüli) írásbelit. Szóbelin pl. tőlem történelmi kérdéseket kérdeztek,holott magyar szóbelire mentem. Addig megtetszett még más gimi is neked. Nekem lepusztultnak tűnik a Kölcsey, a WC-k is gusztustalan bűzösek. Nagyon lehangoló az épülete. Így én sorrendet fogok módosítani, hogy véletlenül se kerüljek be oda(pedig 162 ponttal esélyem van).
2018. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Idén felvételiztem,azt hogy jövőre úgy értettem,hogy jövő tanév.Egyébként meg 18. vagyok az ideiglenes rangsoron és 68 embert vesznek fel szóval gyakorlatilag bent vagyok,és tetszett az iskola,voltam nyílt napon is,stb,de attól még alig tudok az iskoláról valamit.Ezért érdekelnének vélemények.
2018. márc. 15. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó a hangulat, ha te szociális ember vagy akkor sok embert meg ismerhetsz.

Igen van gólyatábor, leendő diákok rendezik azt augusztusban szokott lenne.

2018. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor gratulálok!Eddig is franciát tanultál? Én angol tanultam, ezért azt mondták nekem, azt a szakot be ne írjam, mert becsavarodok a sok a franciától. Egy ismerős járt oda és rengeteget kellett tanulniuk. A francia meg nem is könnyű nyelv. Na mindegy! Hajrá azért!
2018. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziaaaa!

Én is Kölcsey -s leszek a jövő tanévben :)

Csak sport tagozatra fogok járni .

Engem is nagyon érdekel hogy milyen a gólya tábor !

Remélem talákozunk a gólya táborba :))

2018. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!