Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet az iskolaváltásra?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretek a mostani suliban lenni. Nagyon sok rossz dolog tőrtént itt velem. Szerintem bele estem egy enyhe depresszióba is.. félek viszont, hogy nekik csalódást fogok okozni, viszont én itt nem fogom bírni a további 3 évet. Hogy vegyem rá őket??

2018. márc. 19. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el nekik oszinten,hogy nem szeretsz ide jarni es mik tortennek veled. Hivatkozhatsz arra is hogy nem tudsz ilyen korulmenyek kozott tanulni stb....
2018. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mondd el a szüleidnek hogy nem érzed magad itt jól és keressetek egy másik iskolát minél hamarabb és akkor már év elején át tudsz menni. Egyébként leírod priviben hogy mi történt?
2018. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!