Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cserkészkedjek vagy cserediák...

Cserkészkedjek vagy cserediák szövetkezetnél legyek önkéntes? 15/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem nagyon tudom eldönteni, hogy 'mit kezdjek magammal'.:D

A fent említett 2 lehetőség közül szeretnék választani.

Melyik 'érné meg' jobban? Hol lehet több barátot szerezni?

Az önkénteskedésnek az lenne az előnye, hogy fejlesztem (valamennyire) a nyelvtudásomat, más nemzetiségű emberekkel találkozok. Valamint ez a 4. év végéig kötelező 50 óra önkéntességbe is beletartozna.


A cserkészkedésben nagyon tetszik, hogy vannak ilyen táborok sátorokban, kint az erdőben.:D

Biztos ott is jó a közösség, ezeket sajnos nem tudom.

Itt azt nem tudom, hogy mennyit kötelező járni, mert sportolok is és néha az edzésekkel ütközhet.


Magamról annyit, hogy eléggé önbizalomhiányos vagyok, nem illeszkedem be túl könnyen egy társaságba, de azért próbálkoznék...:D


Szerintetek melyiket kellene választanom?



2018. márc. 20. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

A cserkészet egy önkéntes, vallásos, politikamentes mozgalom. Ha belépsz, közösségben élsz, velük veszel részt programokon, túrákon, táborokban. Azonban a részvétel önkéntes, de a cserkészélet nem számolható el az önkéntes programban. Ott csak a cserkészvezetői munka számolható el.

HA érdekel még a cserkészet, írj, s segítek csapatot találni.


Balu (205.)

2018. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!