Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » UWC programba úgyis be lehet...

UWC programba úgyis be lehet kerülni, ha nem vagyok kiemelkedő sportoló, önkéntes, de az esszéim jók?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 13:33
 1/7 anonim válasza:
kezdj el rendesen sportolni...;)
2015. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azért, mert azok között is vannak jó esszét írok, akik űzik ezeket.
2015. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy az élsportolók nagy része síkhülye, így arra következtetek, hogy aki ugye kiemelkedő sportoló és akiből később élsportoló válik, annak a kognitív funkciói nem nagyon fejlettek... Netán tévednék?
2015. febr. 3. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, tévedsz... ilyen előítéletekkel nem neked való az UWC... Én élsportolóként írtam 89 pontos felvételit, és elég gyakran kapom meg a jó tanuló, sportoló ösztöndíjat a városkámban.
2015. febr. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves kérdező! teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Az ilyen mértékű ítéletnek és lenézésnek , mely árad belőled mindenhol van helye, csak épp a UWC-be nem ;)És mivel jártasabb vagyok a témában, mint te, sok sikert kívánok neked a pályázathoz, amennyiben változtatsz ezen a hozzáálláson :)


(mellékesen, az unokatestvérem díjazott evező volt, mikor kiválasztották)

2015. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem előítéleskedem... Bár lehetséges, hogy úgy jött le, sőt biztos. Igazából én nem szeretném őket szidni, meg semmi ilyesmi, nagyon jófej embereket ismerek a volt úszótársaim körében, csak kicsit elgondolkodtam és "felkaptam a vizet" azon, hogy így például nekem, akinek 2 évvel ezelőtt volt egy balesetem, amiből fél év volt a felépülés viszonylag dúrva izomleépüléssel járt, ami miatt teljesen elestem attól, hogy kiemelkedő sportoló lehessek. Biztos ismeritek/ismered azt az érzést, amikor mindenki elhúz melletted, olyan miatt, amiről te nem tehetsz...
2015. febr. 6. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm lassuk csak, vegyuk peldaul egy lanyt, aki nemreg vegzett az uwcben. Ugy kerult be, hogy Majdnem kituno tanulo volt, ket hangszeren jatszott, fantasztikus esszeket irt(elotte tobb angol es magyar novellairo versenyt is nyert), rengeteg helyen onkenteskedett, tagja volt tobb segito szervezetnek, es olyan kepeket festett es rajzolt hogy az ember szava elallt toluk, ezekkel a muveivel soksok dijat is nyert. Azt nem tudom, hogy emellett sportolt-e, de azt hiszem talan valamilyen harcmuveszetet tanult meg jogat. Persze ezek meg nost is ervenyesek ra.


Ez kell ahhoz, hogy valaki bekeruljon. Minel arnyaltabb, tobbfele, sokszinu szemelyiseg, es kulonlegesseg l. Legy egyedi. Ennyi kell csupan hozza.

2015. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!